WALZYM Enzymové kapsle 60 kapslí

Kód: 2025
Prémiová kvalita
Značka: Walzym
1 390 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Walzym kapsle – komplex vysoce aktivních enzymů doplněný o vitamín C a rutin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Walzym kapsle – komplex vysoce aktivních enzymů doplněný o vitamín C a rutin

Enzymový produkt nové generace Walzym® kapsle je navržen a vyráběn českou společností Wald Biotech. Doplněk stravy Walzym® kapsle obsahuje komplex vysoce aktivních enzymů, které slouží jako katalyzátory biochemických reakcí. Jedná se o vysoce kvalitní suplementaci nové generace.

Walzym® kapsle je synergický produkt, který je navržen přesně tak, aby se účinek jednotlivých složek vhodně doplňoval. Produkt je proto navíc obohacen o vitamín C, který přispívá k normální funkci imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm a přispívá k tvorbě kolagenu důležitého pro žíly, chrupavky a pokožku. Další synergickou složkou je rutin - bioflavonoid, který patří mezi vysoce stabilní antioxidanty a působí především na cévní stěnu.

 

foto

Proč zvolit Walzym?

  • Vysoká enzymová aktivita
  • Snadnější dávkování
  • Dostupná denní dávka
  • Bez chemických barviv
  • Vyvinuto v České republice
wenzym
Lyžař

Walzym kapsle je vhodné užívat:

  • K podpoře a udržení fyziologického stavu* 
  • V době zvýšené potřeby
  • Pro podporu imunitního systému*

Walzym® kapsle je vhodný pro všechny generace aktivních a lidí a sportovce.

Enzymový doplněk stravy nové generace Walzym obsahuje:

Hlavní složkou enterosolventních kapslí Walzym je komplex vysoce kvalitních a koncentrovaných proteolytických enzymů:

Kompletní složení

Ingredience Množství
Trypsinum/Chymotrypsinum 100 mg
Papainum 100 mg
Bromelain 100 mg
A navíc:
Rutosidum trihydricum 100 mg
Vitamín C

15 mg*

Pomocné látky: stearan hořečnatý, oxid křemičitý, matlodextrin, hypromeloza, sorbitol, gumma gella

 

* 18 % doporučené denní dávky

Výhody kapslí - už ne tolik tablet

Díky vysoké aktivitě a množství enzymů dokáže jedna kapsle nahradit několik běžných tablet. Kapsle se stane po kontaktu s vodou v ústech velmi hladkou a kluzkou, a lze ji snadno spolknout i s malým množstvím tekutiny. Kapsle je složena z rostlinné celulózy a vody. Kapsle mají acido-resistentní (enterosolvetní) vlastnosti a ochrání tedy enzymy před žaludečními šťávami.

 

* Vitamin C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm a přispívá k tvorbě kolagenu důležitého pro žíly, chrupavky a pokožku.

 

Doporučené dávkování

Užívejte 1-2 kapsle 2x denně v závislosti na tělesné zátěži. Při stavech vyžadujících intenzivnější přístup užívají dospělí až 2x denně 3 kapsle. Nerozkousané kapsle užijte na lačno, tedy nejméně 2 hodiny po posledním jídle, a po zapití vodou nejezte nejméně 30 minut.

Význam enzymů

Enzymy jsou složené bílkoviny, které umožňují a řídí většinu biochemických procesů v organismu. Proto je také nazýváme biokatalyzátory. Proteolytické enzymy, především lidskému tělu vlastní trypsin a chymotrypsin, mají v organismu z pohledu biochemie látkové přeměny významnou roli a podílejí se skrze proteolýzu na odstraňování metabolitů (odpadní látky biochemických reakcí). Výživové produkty s vysokým obsahem komplexu enzymů trypsinu, chymotrypsinu a vitaminu C se již mnoho desetiletí a s výbornými výsledky používají nejen u vrcholových sportovců*. Enzymové přípravky s proteolytickými enzymy vycházejí z výzkumu druhé poloviny 20.století a jsou postavené především na kombinaci 4 proteáz: tělu vlastní enzymy Trypsin a Chymotrypsin a rostlinné enzymy Bromelain a Papain. Vysoká aktivita obsažených enzymů a podávání ve formě enterosolventních kapslí složených z rostlinné želatiny bez chemických barviv umožňují komfortní užívání přípravku Walzym® kapsle.

 

 

Garance kvality produktů Walzym

Walzym® je souhrnný název přípravků vyvinutých českou rodinnou společností Wald Biotech postavenou na tradici a znalostech farmacie, lékařství, biochemie a enzymoterapie. Vlastnosti, typ, charakter a parametry přípravku vyhovují účelu použití a jsou v souladu se současnými odbornými poznatky.

 

Chceme udržitelnou budoucnost

Produkty celé řady Walzym® jsou vyvinuty v České republice – díky tomu jsou pro Vás dostupnější. Samotné produkty Walzym® nemusí urazit velké transportní vzdálenosti na cestě k Vám a tím snižují svoji ekologickou stopu. Obaly jsou z recyklovatelných materiálů – prosíme Vás tedy, po spotřebovaní produktu Walzym® obaly správně recyklujte.

 

Doplňující informace

Uchovejte mimo dohled a dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v suchu a chladu. Doba data minimální trvanlivosti je vyznačena na obalu. Pokud užíváte léky na ředění krve nebo trpíte poruchou srážení krve, poraďte se před užitím se svým lékařem nebo lékárníkem. Doplňky stravy nenahrazují pestrou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro těhotné, kojící ženy a děti.


Výrobce: Wald Biotech s.r.o., 
U hranic 3221/16, Praha 10, 100 00
Země původu: Česká republika

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy na imunitu
Hmotnost: 0.5 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
11x
4
9x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: