Kids DHA + D3/K2

Kód: 2154
Novinka Prémiová kvalita
Značka: Trime
999 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Chytře vyvinutá směs s obsahem nejvíce deficitních nutrientů určená dětem, těhotným a kojícím ženám. Kapky jsou z čistě rostlinných zdrojů, vhodné pro i vegany. V balení o objemu 30 ml je 60 dávek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inovativní doplněk výživy od české značky Trime poskytuje v 0,5 ml doporučenou denní dávku všech důležitých mikroživin v ideálním poměru a ve vysoce biologicky dostupné a vstřebatelné podobě.

Ve zkratce

 • Vysoce kvalitní olej extrahovaný z řas bohatých na omega-3 mastné kyseliny, vysoký podíl aktivní složky DHA (kyseliny dokosahexaenové) důležité pro správný růst a vývoj mozku, nervového systému a zrakového aparátu
 • Vitamín D3, cholekalciferol, získaný udržitelným způsobem z řasy pěstované v přísně kontrolovaných podmínkách
 • Vitamín K2 MK7 získaný přirozenou fermentací z Natto 
 • 250 mg omega-3 DHA I  400 IU D3  I  5 μg K2 MK7
 • Eco friendly, 100% vegan
 • Neobsahuje pesticidy, chemická aditiva, barviva ani alergeny

Proč užívat Kids DHA

Naše současná strava postrádá řadu důležitých nutrientů. Vzniká-li tento nutriční deficit již v prenatálním a postnatálním období, kdy se vyvíjí životně důležité funkce, může přinášet velká rizika i pro plod či novorozence. Malnutrice a nedostatek živin přetrvávající do období růstu a dospívání může mít neblahý vliv například na osifikaci kostí, motoriku, paměť a celkové chování dítěte.

Proto v Trime vytvořili unikátní směs s obsahem vitamínu D3, K2 a DHA (kyseliny dokosahexaenové), klíčových živin, které se podle nejnovějších studií dětem nedostávají v dostatečném množství. Tyto nutrienty jsou přitom zásadní pro zdravý růst, vývoj nervové soustavy, zrakového aparátu, kostí a zubů, imunitního systému a dalších životně důležitých funkcí.

Hlavní výhody

 • podporuje normální stav kostí a zubů
 • podporuje normální činnost srdce a cév
 • důležitý pro správnou činnost imunitního systému
 • podporuje normální dělení buněk

Aktivní složky

Omega-3 - DHA

dha omega 3Dětská řada Kids omega-3 byla speciálně vyvinuta pro potřeby dětí, těhotných a kojících žen. Dostatečný přísun omega-3, zejména pak DHA (kyseliny dokosahexaenové), je důležitý již od prenatálního období, kdy se začínají vyvíjet základní životní funkce.

V Trime použili čistý olej ve formě, která se co nejvíce přibližuje přírodě. Jejich cílem bylo pro tuto recepturu najít surovinu, která bude co nejméně zatížena technologickým zpracováním na různých výrobních místech, neboť každá další manipulace s citlivou ingrediencí, jako jsou oleje, může zásadně ovlivnit její kvalitu.

Výsledkem patentované technologie je tento čistý a perfektně stabilní olej, získaný velmi šetrně z řas pěstovaných v kontrolovaných podmínkách a v tzv. uzavřené kultivaci, která snižuje riziko znečištění těžkými kovy a dalšími rizikovými kontaminanty.

Vitamín D3 - cholekalciferol

d3Cholekalciferol v této receptuře pochází z čistě rostlinného zdroje, který má oproti zdroji živočišnému celou řadu výhod, a přesto zajišťuje maximální míru využitelnosti v lidském organismu.

Vitamín D podporuje imunitní systém, vstřebávání vápníku a jeho správné ukládání do kostí a zubů tak, aby byly silné a zdravé.

Cholekalciferol získaný z řas představuje udržitelný zdroj a jeho výroba je od počátku až do konce přísně sledovaný proces, s maximální kontrolou kvality a čistoty.

Na rozdíl od vitamínu D3 z živočišného zdroje, lanolinu, kde výrobní proces využívá pesticidů, chemických extrakčních činidel a dalších potenciálně škodlivých látek, respektuje náš produkt rostlinnou i živočišnou říši a je bez zbytečné chemie.

Vitamín K2

k2Biologicky aktivní forma vitamínu K2 - MK7, je získaná procesem přirozené fermentace geneticky nemodifikovaného kmene Bacillus subtilis natto.

Tato forma je maximálně využitelná pro organismus, s nejdelším působením v krevním oběhu a přisuzují se jí nejlepší biologické funkce spojené s podporou zdravých kostí a zubů.

Díky 100% obsahu all-trans konfigurace, Trime zaručuje vysokou čistotu a maximální vstřebatelnost a využitelnost.

Nutriční hodnoty

Dávkování: 0,5 ml   Dávek v balení: 60

Množství v dávce:
% Denní hodnoty
DHA
250 mg
-
Vitamín D3
10 μg / 400 IU
200%
Vitamín K2
5 μg
6,67%

Složení

Olej z řas (Schizochytrium sp.) - DHA, 250 mg, Cholekalciferol (Vitamín D3, 10 μg / 400 IU), Menaquinone-7 (Vitamín K2, 5μg)

Dávkování

 • Doplněk stravy. Užívejte 0,5 ml denně s jídlem.
 • Nepřekračujte doporučené dávkování.
 • Skladujte v chladu a suchu, do 25°C, mimo dosah dětí.
 • Vhodné pro děti od 12 měsíců.
 • Produkt není určen jako náhrada pestré stravy.

 

Výrobce: Trime s.r.o., Na Komořsku 2173/17, Praha 143 00
Země původu: Česká republika

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy pro děti
Hmotnost: 0.5 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Chybí vám potřebná denní dávka vitamínů? Trime vitamíny a doplňky stravy pro vaše dlouhodobé zdraví. Zdraví a tělo máme pouze jedno, a proto se vyplatí o něj pečovat naplno. Ingredience produktů Trime jsou totiž vybírány na základě různých vědeckých výzkumů pro tu nejlepší kvalitu. Vitamíny značky Trime vám pomůžou zásobovat vaši tělesnou schránku správnou dávkou vitamínů s perfektní vstřebatelností a z těch nejlepších zdrojů.

#ShowMore#

Nabízí doplňky stravy nejen pro dospělé, ale i pro děti. Například Kids Omega-3 jsou omega 3 mastné kyseliny pro děti se složkou DHA, která napomáhá správné funkci nervového systému u dětí.

Vybrat si můžete také Vitamín D-3 jak v podobě kapek, tak v podobě kapslí.  Všechny tyto produkty zaručují perfektní vstřebatelnost, ale zároveň i perfektní využitelnost v organismu.