Doplňky stravy pro psy

Hledáte doplněk stravy pro psy? U nás vám nabídneme různé výživové doplňky pro psy, takže váš psí miláček bude zdravý a šťastný. V nabídce máme doplňky stravy na klouby pro psy, protože kloubní výživa je velmi důležitá i pro psy. Jednou z oblíbených výživ na klouby pro psy je geloren, protože je ve formě žvýkacích kostek, které jsou ochucené. Kolagen je zde v hlavní roli.

#ShowMore#

Takže váš pes bude nadšený, že dostává mňamku a vy budete šťastni, že jste do něj výživu dostali bez zbytečných komplikací. Máme pro vás tu nejlepší kloubní výživu pro psy mladé, ale také pro psy seniory. Starší pejsci už mají mnohdy problémy s pohybovým aparátem a klouby je bolí stejně jako nás lidi, když se blíží podzim života. Proto je fajn jim zpříjemnit život a zlepšit tak jejich aktivní pohyb i v seniorním věku. Každý páníček chce pro svého čtyřnohého miláčka jen to nejlepší. Kvalitní granule nebo maso však mnohdy nestačí a je potřeba doplnit výživu i jinými vitamíny.

Nejprodávanější

2 položek celkem
94 1 kloubni vyziva pro male a stredne velke psy
Prémiová kvalita
490 Kč –20 %
390 Kč

Geloren dog S-M ve formě ochucených žvýkacích kostek je určený pro malá a střední plemena psů. Napomáhá regeneraci kloubů u řady pohybových problémů. Slouží také jako prevence...

Kód: 690
318b5a28e40638ebbef9d4f67b0a188d mmf1000x1000
Tip Prémiová kvalita
599 Kč

Kloubní výživa pro velká plemena psů – žvýkací želatinové tablety s vysokým obsahem čtyř účinných látek, ověřenou účinností a skvělou chutí.Jak GELOREN DOG L/XL hodnotí sami...

Kód: 687

Doplňky stravy pro psy

Chodíte se svým pejskem pravidelně na procházky? Posilujete svou imunitu každodenním pobytem venku? Pak jste na správné cestě a k tomu by se vám mohly hodit také doplňky stravy na imunitu, které vaší aktivitu ještě podpoří. Vy tak budete i v zimních měsících zdraví jak řípa a žádný bacil vás jen tak nedostane na kolena. S psím parťákem tak můžete trávit čas i bez otravné podzimní rýmy. Zdraví není bohužel samozřejmostí a je potřeba k němu přistupovat preventivně. S tím vám naše výhodné balíčky plné vitamínů pomohou. Myslete také na své rodinné příslušníky a pořiďte jim některý z balíčků jako dárek pod vánoční stromeček nebo dar k narozeninám. S vitamíny ještě nikdy nikdo nic nezkazil, protože v dnešní době potřebuje nějaký ten minerál nebo vitamín každý. Žijeme v zrychlené době, kdy máme mnoho stresových faktorů kolem sebe a potraviny neobsahují dostatek živin.