Flow Advanced Mind 2.0 90 tobolek

Kód: 2401
Novinka Prémiová kvalita
Značka: Flow
890 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
6.3.2024
Možnosti doručení

Úspěch je běh na dlouhou trať, ale s lepší koncentrací, pamětí a celkovou funkcí mozku budete svým cílům blíž. Objevte vědecky podloženou unikátní kombinaci 8 látek, která vám při pravidelném užívání pomůže efektivněji zvládat více mentální práce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dlouhodobá podpora funkcí mozku

Jste na cestě za svými pracovními a studijními cíli? Míříte správným směrem! Advanced Mind vám v dlouhodobém horizontu pomůže zvládnout více mentální práce. Zlepší paměť, logické uvažování i soustředění. A napětí? Ádié.

Učení a paměť

Všechny látky obsažené v tobolce komplexně pomáhají s procesem učení [1] [2] – od vnímání informací, přes jejich zpracování až po uložení. Phosphatidylserine, Ginkgo biloba a Bacopa ovlivňují formování paměti a uchovávání informací. [3] [4]

Snížení napětí

Gotu kola a Ashwagandha dlouhodobě zlepšují náladu, což napomáhá k lepšímu well-beingu a lepším výsledkům. [5] [6]

Dlouhodobá podpora kognice

Lion's mane a Polygala tenuifolia ovlivňují z dlouhodobého hlediska kognitivní schopnosti. Biologicky funkční sloučeniny z Lion's mane podporují neurogenezi neuronů. [7][8][9]

Jak produkt užívat?

Ráno nebo večer s jídlem.

3 tobolky.

Zapijte vodou

Pro správné rozpuštění a vstřebání zapijte alespoň sklenicí vody.

Další informace

Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Hmotnost obsahu 90 tobolek = 68 gramů.

 

Složení

Korálovec ježatý (Hericium erinaceus) - extrakt z plodnice (28% Beta-glukanů), Gotu kola (Centella asiatica) - extrakt z listů (80 % asiatikosidů), Kapsle: hydroxypropyl methylcellulose, KSM-66 Ashwagandha (Withania somnifera) - extrakt z kořene (5 % withanolidů), Brahmi (Bacopa monnieri) - extrakt z listů (55 % bakosidů), Vítod (Polygala tenuifolia) - nať - (standard BT11), Fosfatidylserin, Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba) - extrakt z listů (standard 24/6).

Vyzkoušejte také ostatní výrobky značky Flow, které uvidíte v kategoriích Doplňky stravy, Paměť a soustředění a Speciální doplňky stravy. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Paměť a soustředění.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy na energii a mentální výkon
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: