Doplňky stravy na hubnutí

Hubnutí je pro spoustu lidí velmi obtížné. Zvláště pak, pokud jsou vystaveni dlouhodobému tlaku v práci nebo jiným stresovým situacím.

Samozřejmě, že nejlepší způsob, jak shodit kila navíc, je zdravé stravování a pravidelný pohyb.

Při redukci váhy ovšem skvěle fungují také doplňky stravy na hubnutí. Existuje jich spousta a pracují na různém principu. Vybrat konkrétní doplněk byste si měli podle toho, co je příčinou nadváhy.

#ShowMore#

Jak fungují doplňky stravy na hubnutí

Existují doplňky zaměřené na potlačení chuti k jídlu. V tom případě člověk omezí velikost porcí. Tím sníží jeho energetický příjem a v kombinaci s dostatečným energetickým výdejem (pohybem) začne hubnout.

Další skupinou jsou doplňky pomáhající s redukcí tuků. V těle jich tolik nezůstává, a hlavně se neukládají v podobě problematického podkožního tuku.

Některé doplňky stravy na hubnutí fungují tak, že pomáhají odvodnění organismu. Tím jednak redukují váhu, ale také zbavují tělo škodlivých látek a prospívají tak jeho detoxikaci.

U nás najdete doplňky všech tří druhů:

Vyberte si právě ten doplněk stravy na hubnutí, který vám dokáže nejvíc pomoct.

Nejprodávanější

4 položek celkem
fenuprim komplex
Prémiová kvalita
780 Kč

FENUPRIM – FenuprimTM je synergicky působící, dle čínské receptury sestavená, kombinace čtyř přírodních látek.Fenuprim obsahuje vysoce kvalitní vlákninu FenustarTM....

Kód: 8882
chitosan chitomax
Prémiová kvalita
590 Kč

Chitomax je vysoce kvalitní chitosan, který byl speciálním patentovaným postupem upraven tak, aby se zlepšila jeho rozpustnost v žaludeční kyselině a zvýšila jeho schopnost...

Kód: 5016
LYMPHOBIAN 3D
Prémiová kvalita
1 110 Kč

LYMPHOBIAN®  příznivě podporuje lymfatický systém a čistí organismus. Tím, že přispívá k odvodnění těla, efektivně napomáhá k redukci tělesné hmotnosti.

Kód: 007
boswellia 1
Tip Prémiová kvalita
830 Kč

Boswellia Phytosome® je kombinací plnospektrálního extraktu boswellových kyselin z Boswelllia serrata a fosfolipidů. Boswellia Phytosome® technologie zajišťuje lepší...

Kód: 5003