Velkoobchod

Pokud vedete obchod, fitness centrum, nebo máte vlastní e-shop, přidejte se k nám v našem úsilí o podporu zdravějšího života pro všechny! Nabízíme několik produktů, které jsou dostupné jak pro konečné spotřebitele, tak pro velkoobchodníky, včetně našich exkluzivních produktů pod značkou Kralovstvizdravi.

Pečlivý výběr a kontrola složení všech našich produktů je pro nás samozřejmostí, aby všechny odpovídaly naší misi podporovat zdravější a šťastnější životní styl. Důležitým aspektem je, že vše, co nabízíme, nejen prodáváme, ale jsme také jejich pravidelní uživatelé. Ať už se jedná o použití v osobním životě, při práci, nebo při zlepšování kondice v posilovně.

Důvody proč s námi spolupracovat:

    • Distribuce naší vlastní značky Kralovstvizdravi
    • Námi vybrané kvalitní produkty, které sami používáme a věříme jim
    • Skvělé marže na všechny Královské produkty
    • Náš sortiment a zajištěná skladová dostupnost -disponujeme rozsáhlým sortimentem zboží, který průběžně rozšiřujeme. Snažíme se zajistit, aby bylo vše skladem a okamžitě dostupné
    • Nabízíme exkluzivní podporu našim partnerům - poradíme vám, jaké zboží je ideální pro začátek naší spolupráce nakoupit. Kromě toho získáte kompletní popisy produktů a produktové fotografie. Jsme také připraveni pro vás vytvořit reklamní bannery pro vaši prodejnu

 

Pokud vás naše nabídka zaujala, ale stále váháte, rádi s vámi probereme všechny detaily a společně najdeme tu nejlepší cestu vpřed. Vyjdeme Vám vstříc. :-)

 
Jakub Knoflíček
info@kralovstvizdravi.cz
704 713 284