Doplňky stravy na zrak a oči

Zdá se vám, že se váš zrak zhoršuje? Bolí vás oči z neustálého koukání do monitoru? Potom se u nás podívejte na vitamíny na oči, protože i vaše oči jsou velmi namáhaným orgánem a potřebují podpořit tím správným doplňkem stravy na oči. V dnešní době monitorové jsou oči vystaveny vysokému oxidačnímu stresu. To pak způsobuje ztrátu koncentrace v práci a únavu očí, které mohou pálit, bolet či dokonce slzet.

#ShowMore#

Proto jsou vitamíny na oči uzpůsobené tak, aby pomáhaly rychleji regenerovat unavené oči. Takový doplněk stravy na oči by měl obsahovat vitamíny E a C, dále beta karoten, selen a zinek. Tyto složky jsou pro zdravý zrak velmi důležité. Například zmíněný beta karoten obsahuje vitamín A, který potřebuje naše tělo pro tvorbu rodopsinu. To je zrakový pigment, který používáme při nízkém stupni osvětlení, abychom dobře viděli.

Nejprodávanější

2 položek celkem
zinc complex brainmax
Prémiová kvalita
389 Kč

BrainMax Zinc Complex je výživový doplněk s širokým spektrem přínosů pro zdraví. Podpoří vaši imunitu. Přispěje k lepší kondici kostí, vlasů, nehtů a pleti. Pomůže hormonální...

Kód: 156
Snímek obrazovky 2023 01 19 v 12.15.13
Novinka Prémiová kvalita
449 Kč

Prémiový rybí olej z jater divokých tresek, které jsou udržitelně loveny a šetrně zpracovány na Islandu. Kvalitu oleje zaručují čisté islandské...

Kód: 2211

Doplňky stravy na zrak a oči

Beta karoten je také velmi účinnou látkou, pokud se chcete v létě zdravě opálit. Plánujete-li dovolenou ve slunné destinaci, pak určitě nezapomeňte také na opalovací krémy a případně i panthenol na ošetření spálené kůže. V létě zařaďte do svého jídelníčku beta karoten společně s dostatkem zeleniny a ovoce, protože i takový špenát, rajčata nebo paprika mají vysoký obsah karotenoidů. Kromě doplňků stravy a vitamínů na oči máme v naší nabídce i doplňky stravy pro ženy nebo muže, které jsou upraveny tak aby splňovaly přímo požadavky organismu daného pohlaví.

Ženské vitamíny jsou zaměřené na péči o pleť, vlasy, nehty, zmírnění projevů menstruace, udržení hladiny estrogenu nebo snížení únavy. Doplňky pro muže jsou zase nastaveny tak, aby doplnili potřebné vitamíny a minerály po fyzické námaze. Přípravky tak působí na pevnost svalů a kostí, hormonální rovnováhu, posilují imunitu a doplňují energii. Některé z nich dokonce optimalizují hladinu testosteronu.