Blight Recovery Belt

Kód: 483
ZDARMAZDARMA
25097 13 p1722418 (1)
3 499 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Blight Recovery belt přináší lokální terapii červeným světlem pro řešení  úrazů a svalových mikrotraumat v mobilním balení. Terapie červeným světlem může pomoci s regenerací svalů, kloubů a šlach po sportovním výkonu (5), s úlevou od chronických bolestí (8) a zánětů (6), a při hojení ran díky stimulaci kolagenu (4), (10).

Blight Recovery belt je vhodný pro jedince:

  • S chronickými bolestmi (8).
  • Zaměřené na regeneraci po fyzické zátěži (5) (sportovci, fyzicky těžce pracující lidé).
  • Bojujícími s následky fyzických traumat (bolesti zad, šlach, kloubů) (5).
  • Hledajících zlepšení celkového vzhledu pokožky a to včetně zmírnění projevů stárnutí díky stimulaci kolagenu (4), (10).
  • Se záněty (6).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lokální řešení problému namáhaných a bolestivých míst

Až doteď byla terapie červeným světlem okrajovou záležitostí pro hrstku biohackerů. Nyní však přichází na scénu nové řešení v boji proti lokálním bolestem, zánětům šlach a v regeneraci namáhaných svalových partiích. Bez léků a chemie dokáže terapie červeným světlem tlumit lokální záněty, bolest a akcelerovat vaši regeneraci pro rychlejší zotavení z fyzických traumat jako například bolavá záda, natržené svaly, nebo bolavé klouby a to za pouhých 30 minut denně v pohodlí vašeho domova, kanceláře, nebo automobilu. Blight Recovery Belt by mohl být zajímavý pro každého, kdo se potýká s těmito bolestivými problémy. Pokud jste vyzkoušeli už prakticky vše, abyste se zbavili své bolesti, možná pro vás bude Blight Recovery Belt to správné řešení.

Jak se pás používá?

Ideálně jednou denně, (minimálně 3krát týdně) přiložte pás po dobu maximálně 35 minut na postižené místo. Nepřekračujte doporučenou délku terapie. Pás se po této době automaticky vypne. Pás je nutno mít zapojen ke zdroji napájení skrze USB port(elektrická síť, PC, powebanka, automobil).

TIP: světelná terapie může pomoci i s projevy stárnutí pleti, akné a ucpanými póry.

Jak terapie snižuje bolest a nabíjí buňky?

Světelná terapie stimuluje vnitřní endorfinové a kanabinoidovésystémy (8), které mají přímý vliv na naše vnímání bolesti. Jejich správnou stimulací tělo vyloučí sobě vlastní opiáty, které zajistí úlevu od bolesti. Světlo o vlnových délkách 660 a 850 nm také nabíjí vaše mitochondrie což vede ke zvýšení buněčné energie (1). Díky tomu dochází k rychlejší regeneraci svalů, šlach i chrupavek a může být zabráněno poškození i atrofii svalů (9).

Jak terapie snižuje záněty?

 

Blight Recovery belt vyzařuje světlo o vlnových délkách 660 (RED) a 850 nm (NIR). Vyzařovaná energie mění běžnou vodu (H2O) v celém těle na 4. skupenství vody H3O2 - EZ vodu. Tato voda má nižší viskozitu a tak může rychleji protékat (ve formě vody, krve i dalších tělních tekutin) našim lymfatickým systémem, přivádět potřebné živiny a odvádět nežádoucí toxiny.  To vede ke snížení akutních i chronických zánětů a tím zlepšení celkového zdraví (11).

Světelná terapie je používána jako léčebný prostředek již více než 3 500 let. Renesanci světelné terapie nastartovala NASA, která světelnou terapii (low-level-laser/light therapy - LLLT) načala využívat v 90tých letech pro posádky vesmírných letů jakožto nástroj k zamezení ztráty kostní hmoty a svalů. A také jako prostředek pro podporu pěstování rostlin (1). V současnosti existuje více než klinických 50 000 studií potvrzujících pozitivní přínosy LLLT terapie. (2) 

Doplňkové parametry

Kategorie: Terapie červeným světlem
Hmotnost: 0.5 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
5x
4
3x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: