BrainMax MOOD BOOSTER, komplex pro podporu nálady, 90 rostlinných kapslí

Kód: 2603
Prémiová kvalita
Značka: BrainMax
799 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Možnosti doručení

13 vědecky ověřených látek pro dobrou náladu, duševní rovnováhu, mentální jasnost a klid. Obsahuje standardizované extrakty z bylin, včetně třezalky tečkované, která je vysoce ceněnou bylinou pro své uklidňující účinky. Taktéž obsahuje extrakt z bazalky posvátné, která podporuje adaptaci na stresBrainMax Mood Booster je vhodný pro ty, kteří propadají pocitům smutku, nedostatku motivace, roztržitému jednání a těm, kteří potřebují podpořit koncentraci a přesto si zachovat pocity klidu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdy dochází k duševním potížím?

Kromě sociálních a genetických faktorů, můžeme propadat pocitům smutku, úzkostí, nebo depresím vlivem nerovnováhy neurotransmiterů v mozku. Neurotransmitery jsou chemické látky, které přenášejí signály mezi nervovými buňkami v mozku a ovlivňují různé aspekty našeho duševního stavu a chování. Jedním z hlavních neurotransmiterů spojených s náladou je serotonin. Nízká hladina serotoninu může vést k depresi, úzkosti a pocitům smutku. Další důležitý neurotransmiter je dopamin, který je spojen s odměnou, motivací a pocity štěstí. Kromě serotoninu a dopaminu mohou další neurotransmitery, jako je například noradrenalin, GABA a glutamát, hrát roli v regulaci nálady a emočního stavu. Nerovnováha těchto neurotransmiterů může také přispět k výskytu depresivních a úzkostných stavů.

 
 

Co se děje když máme špatnou náladu?

Když máme špatnou náladu, může to zásadně ovlivnit naše chování a sociální interakce. Naše myšlení se stává pesimističtějším a reagujeme citlivěji na negativní komentáře nebo situace. Často se uzavíráme do sebe a snižujeme frekvenci komunikace s ostatními, což může vést k nedorozuměním a pocitu osamělosti. Tato nálada může také ovlivnit náš výkon v práci nebo škole, protože se můžeme cítit méně motivovaní a mít nižší schopnost soustředit se. Taktéž se nám zhoršují vztahy s nejbližšími, protože nereagujeme na pozitivní podněty a můžeme propadat výbušnému chování.

Dobrá nálada, uklidnění a snížení napětí

BrainMax MOOD BOOSTER je komplex navržený pro podporu nálady, snížení napětí, klid, relaxaci, mentální soustředění a motivaci bez pocitu roztěkání. Kombinuje sílu přírodních extraktů a esenciálních nutričních látek pro podporu duševní rovnováhy.

mood booster produkt
 

Co ovlivňuje naši náladu a kdy propadáme pocitům smutku?

Serotoninu se také přezdívá hormon štěstí. Jedná se o neurotransmiter, který ovlivňuje to, jaký způsobem zpracováváme své emoce, protože je zodpovědný za přenos signálů v mozku. Jednoduše bychom jej mohli popsat jako typ neurotransmiteru zodpovědného za regulaci nálady, spánku, apetitu a dalších funkcí v lidském těle. Jeho optimální hladina se u nás projeví dobrou náladou, dostatkem motivace a energie pouštět se do věcí v plné síle. Serotonin v nás vzbuzuje pocity důležitosti a naopak jeho nedostatek může způsobit to, že se cítíme ustaraní, depresivní, ale také se může objevit obsesivní chování nebo poruchy spánku. Jeho produkce je závislá na tryptofanu, vitamínu B6 a B3.

Standardizovaný extrakt z třezalky tečkované pro emoční rovnováhu a spánek

Třezalka tečkovaná je oblíbená bylina známá pro své účinky proti stresu a podporu duševního zdraví. Obsahuje aktivní látky hypericin a hyperforin, které působí na chemické procesy v mozku a pomáhají stabilizovat náladu. Její užívání se doporučuje v období zvýšeného psychického napětí a stresu, protože pomáhá obnovit duševní rovnováhu a zlepšit kvalitu spánku.

trezalka
 

S-adenosylmethionin (SAMe)

S-adenosylmethionin (SAMe) je látka, kterou tělo přirozeně produkuje z aminokyseliny methioninu ve spojení s adenosintrifosfátem (ATP). SAMe hraje klíčovou roli v mnoha biologických procesech, včetně tvorby, opravy a udržování buněčných membrán, jakož i ve výrobě neurotransmiterů.

Komplex vitamínů B pro podporu nervového systému

Vitamíny B6, B12, folát a niacin patří do vitamínů skupiny B. Jsou nezbytné pro udržení zdraví nervového systému a hrají klíčovou roli v tvorbě myelinu. Izolačního materiálu, který obklopuje nervová vlákna a zajišťuje rychlý přenos nervových signálů. Proto jsou vitamíny skupiny B nezbytné k nastolení duševní rovnováhy.

nervovy system detail4
 
 
 
 
tehotenstvi

Folát pro normální psychickou činnost

Folát je klíčový pro produkci neurotransmiterů, což jsou chemické látky, které přenášejí signály mezi nervovými buňkami. Patří sem neurotransmitery jako serotonin, dopamin a noradrenalin, které se podílí na regulaci nálady, emocí a kognitivních funkcí. Folát navíc pomáhá regulovat funkci hypothalamu, hypofýzy a nadledvin, což jsou klíčové části nervového systému odpovědné za reakci na stres. Má rovněž vliv na kognitivní funkce jako je paměť a mentální ostrost. Aby byla suplementace kyseliny listové skutečně efektivní, musí být v aktivní formě. Jde o formu, kterou dokáže naše tělo okamžitě využít. Folát je aktivní pro tělo nejlépe využitelná forma vitamínu B9Methyl folát je na rozdíl od kyseliny listové v našem těle využit bez ztrát a potíží. 

Doporučené dávkování

2 kapsle jednou denně

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a minerály
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BrainMax je česká značka vyrábějící špičkové doplňky stravy a BIO potraviny, které se vyznačují vysokou kvalitou a pozitivním účinkem na zdraví. U doplňků stravy klademe důraz na vědecky ověřený přístup a kvalitu použitých surovin, tak aby jejich využitelnost tělem byla, co nejlepší. Při výrobě potravin se soustředíme především na BIO původ, tak aby byly potraviny chutné, kvalitní a přinášely tělu zdraví prospěšný efekt. Díky BIO původu není v potravinách zbytečná chemie a při pěstování plodin v ekologickém zemědělství  jsou aplikovány přírodě prospěšné postupy. U výroby potravin ani u doplňků stravy nepoužíváme balastní látky či jiné zdraví škodlivé příměsi. Děláme opravdové doplňky stravy a potraviny, které fungují.

Hodně oblíbené produkty od značky BrainMax jsou mix vitamínů a minerálů.