Colvia

COLOSTRUM OD COLVIE

Colostrum je první mateřské mléko, které po narození poskytuje okamžitou ochranu dětem i mláďatům všech savců. Jedná se o sekret mléčné žlázy, který se tvoří v posledním období před porodem a v prvních dnech (až 72 hodin) po porodu. Colostrum je jedinečná velmi hodnotná potravina, protože reguluje práci trávicího traktu a imunitního systému mladého organismu, a tak ho připravuje pro další život.


Hodnota doplňků stravy vyrobených z colostra závisí na dvou faktorech - době, kdy bylo mlezivo odebráno, a způsobu jeho zpracování. Získání mleziva během prvních hodin zajišťuje nejvyšší obsah bioaktivních složek, který se každou hodinu snižuje. Druhým faktorem je jeho zpracování.

Už jste slyšeli o značce Colvia? Ještě ne? Colvia colostrum je v podstatě předchůdcem mateřského mléka, protože vzniká v mléčných žlázách už před porodem a jeho cílem je poskytnout dítěti nebo zvířecím mláďatům okamžitou ochranu. Colvia colostrum je vyrobeno ze sekretu z mléčných žláz matky, který je určen jako první “jídlo” pro mládě po porodu. Slouží jako superpotravina, která reguluje trávicí trakt a nastavuje imunitu v prvních hodinách života. Colostrum se tvoří v posledních týdnech před porodem a následně do 72 hodin po porodu, takže je to velmi vzácná tekutina se kterou se musí zacházet opatrně. #ShowMore#

Colvia colostrum je vyrobeno za těch nejpřísnějších podmínek, aby se zachovala ta nejlepší kvalita samotného colostra. Pokud se mlezivo podaří odebrat v prvních hodinách po porodu, pak obsahuje nejvyšší množství bioaktivních látek.

Složení tohoto mleziva je velmi zajímavé, protože obsahuje více než 250 bioaktivních látek. Tyto látky jsou základním kamenem pro správné fungování imunitního a trávicího systému. Pokud tedy potřebujete posílit imunitu, obnovit vitalitu i rovnováhu ve vašem těle, pak je Colvia colostrum tím správným doplňkem stravy pro vás.

Colvia – doplňky stravy

Colostrum v sobě obsahuje spoustu vitamínů a minerálů. Mezi ně patří vitamíny A, E, C, B1, B2 a B6, ale také minerální složky jako je vápník, fosfor, hořčík, draslík a sodík. Colostrum je většinou získané z kravského mleziva a je určeno pro zlepšení imunity u všech věkových kategorií. Pokud vám není Colvia colostrum zrovna blízké svým složením nebo máte alergii na mléčnou bílkovinu, tak se podívejte na doplňky stravy na imunitu, kde si určitě vyberete vhodné vitamíny pro vás.

 

K čemu je dobré colostrum?

  • podpora imunity
  • prevence a lepší průběh onemocnění
  • pomůže při alergiích
  • regeneruje organismus
  • obnovuje rovnováhu
  • oddaluje stárnutí
6 položek celkem
Colostrum delact 50g
Zachraňte produkt Zlatá střední cesta
399 Kč –20 %
319 Kč

COLVIA COLOSTRUM DELACT obsahuje sušené odtučněné bovinní colostrum bez obsahu laktózy. Balení obsahuje 50g prášku.  Odtučněním bylo dosaženo zvýšení...

Kód: 44
Colostrum + Cordyceps + Silymarin
Zlatá střední cesta
340 Kč –9 %
309 Kč

Má vliv na přirozenou obranyschopnost a odolnost organismu. Antioxidant. Působí na normální trávení, normální funkci jater a činnost trávicí soustavy.

Kód: 6
COLOSTRUM + MINERÁL
Zachraňte produkt Zlatá střední cesta
389 Kč –23 %
299 Kč

Bovinní (kravské) colostrum s Aquamin TM MG. Snižuje úroveň únavy. Podporuje správnou činnost svalů. V balení 60 ks tobolek.

Kód: 2
Colostrum skimmed 50g
Zachraňte produkt Zlatá střední cesta
399 Kč –20 %
319 Kč

COLVIA COLOSTRUM SKIMMED obsahuje sušené odtučněné bovinní colostrum. Balení obsahuje 50g prášku. Odtučněním bylo dosaženo zvýšení aktivních látek, zejména...

Kód: 45
Colostrum Betaglutany + Probiotika
Zlatá střední cesta
340 Kč –9 %
309 Kč

Podporuje obranné reakce organismu proti bakteriálním a parazitním chorobám. Napomáhá přiúpravě střevní mikroflóry a přispívá ke správnému zažívání.

Kód: 5
Colostrum čisté
Zlatá střední cesta
320 Kč –7 %
299 Kč

COLVIA COLOSTRUM obsahuje čisté sušené bovinní colostrum. Balení obsahuje 60 ks tobolek.

Kód: 4

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem