Colvia

COLOSTRUM OD COLVIE

Colostrum je první mateřské mléko, které po narození poskytuje okamžitou ochranu dětem i mláďatům všech savců. Jedná se o sekret mléčné žlázy, který se tvoří v posledním období před porodem a v prvních dnech (až 72 hodin) po porodu. Colostrum je jedinečná velmi hodnotná potravina, protože reguluje práci trávicího traktu a imunitního systému mladého organismu, a tak ho připravuje pro další život.


Hodnota doplňků stravy vyrobených z colostra závisí na dvou faktorech - době, kdy bylo mlezivo odebráno, a způsobu jeho zpracování. Získání mleziva během prvních hodin zajišťuje nejvyšší obsah bioaktivních složek, který se každou hodinu snižuje. Druhým faktorem je jeho zpracování.

Cena

2991000
12991000
10 položek celkem
COLOSTRUM + MINERÁL
Zlatá střední cesta
389 Kč –23 %
299 Kč

Bovinní (kravské) colostrum s Aquamin TM MG. Snižuje úroveň únavy. Podporuje správnou činnost svalů. V balení 60 ks tobolek.

Kód: 2
Colostrum delact 50g
Zlatá střední cesta
399 Kč –20 %
319 Kč

COLVIA COLOSTRUM DELACT obsahuje sušené odtučněné bovinní colostrum bez obsahu laktózy. Balení obsahuje 50g prášku.  Odtučněním bylo dosaženo zvýšení...

Kód: 44
Colostrum skimmed 50g
Zlatá střední cesta
399 Kč –20 %
319 Kč

COLVIA COLOSTRUM SKIMMED obsahuje sušené odtučněné bovinní colostrum. Balení obsahuje 50g prášku. Odtučněním bylo dosaženo zvýšení aktivních látek, zejména...

Kód: 45
Colostrum čisté
Zlatá střední cesta
320 Kč

COLVIA COLOSTRUM obsahuje čisté sušené bovinní colostrum. Balení obsahuje 60 ks tobolek.

Kód: 4
Colostrum + Cordyceps + Silymarin
Zlatá střední cesta
340 Kč

Má vliv na přirozenou obranyschopnost a odolnost organismu. Antioxidant. Působí na normální trávení, normální funkci jater a činnost trávicí soustavy.

Kód: 6
Colostrum + vitamín D₃ + vitamín K₂
Zlatá střední cesta
340 Kč

Má vliv na udržení normální funkce imunitního systému a správné odezvy na zánět. Má vliv na vstřebávání a využití vápníku a fosforu z potravy, na podporu kostí a zubů, na...

Kód: 3
Colostrum Betaglutany + Probiotika
Zlatá střední cesta
340 Kč

Podporuje obranné reakce organismu proti bakteriálním a parazitním chorobám. Napomáhá přiúpravě střevní mikroflóry a přispívá ke správnému zažívání.

Kód: 5
Colostrum + Kurkumin + Piperin
Zlatá střední cesta
399 Kč –12 %
350 Kč

Může pozitivně působit při zánětlivých onemocněních, působí protizánětlivě. Antioxidant. Kontrola zánětlivých reakcí. Napomáhá normálnímu trávení.

Kód: 7
Balíček mužům pro zdraví a sílu..3x COLOSTRUM
Zlatá střední cesta
950 Kč

Preventivní balíček  pro posílení zdraví a síly. Obsahuje 1x balení Colostrum čisté, 1x balení Colostrum  Cordyseps+ Silymarin, 1x balení  Colostrum +...

Kód: 25

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem