Inca Collagen

Uvažujete zda si pořídit balení Inca collagenu? Chcete vypadat mladě, mít zdravé vlasy a nehty? Pak určitě vyzkoušejte Inca kolagen, který obsahuje 100 % mořského kolagenu. Je to prášek rozpustný ve vodě, který nemá žádnou chuť ani zápach, takže ho jednoduše vypijete bez přidaného cukru nebo sladidel. V našich tělech je kolagen přirozeně obsažen v pokožce, kostech, šlachách, chrupavkách, očním bělmu, ale i ve svalech.

Bohužel pro nás se přirozený kolagen z těla ztrácí s přibývajícím věkem, takže pokud chcete zlepšit kvalitu pleti, kůže, nehtů i vlasů, pak doporučujeme Inca collagen užívat. Ze začátku je nutné vypít jeden kolagenový drink denně v průběhu prvních dvou měsíců, aby šly výsledky vidět. Inca kolagen jednoduše rozmícháme v 200 - 300 ml vody, džusu nebo mléka. A vypijeme. Jednoduché že? Je úplně jedno v jakou denní dobu kolagen vypijete, důležité je, aby se zachovala dvouměsíční kůra na začátku.

#ShowMore#

Inca Collagen – doplňky stravy

Inca collagen vypne vaši kůži, sjednotí případné barevné nesrovnalosti kůže, podpoří růst nových vlasů, zpevní vaše nehty, regeneruje měkké tkáně a má omlazující efekt. Mimo to je kolagen také velmi důležitý pro klouby a jejich bezbolestné fungování. Kolagen je tedy velmi oblíbený také u sportovců, kteří potřebují rychlou regeneraci a spolehlivou kloubní výživu. Pokud máte raději něco na kousání, pak se podívejte i na jiné značky kolagenových přípravků, které jsou ve formě ochucených želatinových tablet. U nás si jednoduše vybere každý dle svých preferencí. Pro zdravou a krásnou pleť byste měli používat také kvalitní pleťové krémy, takže se určitě podívejte i na kosmetiku pro péči o tělo a pleť. V neposlední řadě vám však musíme připomenout, že základem pro zdravé tělo je zdravý životní styl, vysoký příjem neslazených tekutin a pravidelný pohyb na čerstvém vzduchu.

2 položek celkem
Snímek obrazovky 2023 01 16 v 13.59.38
Prémiová kvalita
3 399 Kč

Nejúčinnější a nejsilnější bioaktivní kolagenový přípravek, který opravdu pomáhá. Inca Collagen je výživový doplněk s obsahem 100% čistého mořského kolagenu bez...

Kód: 2199
Snímek obrazovky 2022 07 13 v 12.10.34
Prémiová kvalita
1 260 Kč

Inca Collagen je výživový doplněk s obsahem 100% čistého mořského kolagenu v prášku, který pozitivně ovlivňuje buněčnou obnovu, regeneraci a výživu pleti, kůže, nehtů a vlasů....

Kód: 1926

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem