Sanct Bernhard

Sanct Bernhard je značka doplňků stravy německého výrobce. Datum vzniku značky je rok 1903 a od té doby vyrábí kvalitní, efektivní přírodní přípravky, doplňky stravy a kosmetiku. Kräuterhaus Sanct Bernhard sídlí v Bad Ditzenbachu, malém a tichém lázeňském středisku obklopeném nádhernou krajinou Swabian Alb. Díky výrobkům Sanct Bernhard můžete zlepšit  svou duševní pohodu, kondici i zdraví.

Doplňky stravy od spolehlivé značky Sanct Bernhard. Aneb když dlouholeté zkušenosti užíváte správně. Německý výrobce s dlouholetými zkušenostmi na trhu od roku 1903. Již 120 let vyrábí kvalitní, přírodní, a hlavně efektivní doplňky stravy společně s kosmetikou.

#ShowMore#

Tyto všechny faktory zaručují opravdu jedinečné a kvalitní doplňky stravy. Zkušenosti společnosti v tomto případě mluví za vše. O vaše zdraví se starají ti nejzkušenější profesionálové z Německa. Jsou to školení znalci a ví co je pro vaše tělo dobré.

Jejich přírodní výrobky jsou vyráběny s tou nejvyšší péčí a láskou, aby opravdu pomáhaly svým zákazníkům, kteří se stále vrací se skvělými recenzemi.

Vybrat si můžete buďto nejoblíbenější Rozchodici růžovou, která posiluje nervový systém a zvyšuje koncentraci a zlepšuje paměť, nebo přípravek Acerola, ten zase obsahuje vysokou koncentraci vitaminu C.  Doporučujeme se také podívat na náš výběr doplňků stravy pro lepší trávení.

1 položek celkem
Snímek obrazovky 2021 08 31 v 19.14.09
Zlatá střední cesta
499 Kč –26 %
369 Kč

Beta-glukany jsou sloučeniny molekul glukózy, které se vyskytují v přírodě, mimo jiné v buněčných stěnách hub, kvasinek a obilovin, jakými jsou oves a ječmen....

Kód: 609

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem