Vitestin 390 ml

Kód: 267
Prémiová kvalita
30 hodnocení
200 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
11.10.2022
Možnosti doručení

Vitestin® je doplněk stravy ve formě byliného nápoje, který působí blahodárně na sliznice zažívacího traktu, především pak tenkého a tlustého střeva a navrací mu svou přirozenou funkčnost. Je vyráběn z unikátní a vyvážené kombinace bylin, bez přídatných látek, aromat a konzervantů.

Pokud odebíráte Vitestin® poprvé a na zkoušku, doporučujeme objednat si kúru 6 - 15 sklenic. Pokud můžeme doporučit, tak je potřeba vyzkoušet alespoň 3 lahvičky, aby jste docílili nějakého efektu. Jsou to bylinky a jedna lahvička je příliš malé množství na pocítění nějakého rozdílu.

Po intenzívní kúře a zlepšení markantů je možné přejít na udržovací formu kúry nebo intenzívní kúru po určité době opakovat.


Doporučujeme výhodné balení:

 15x Vitestin za výhodnější cenu a DOPRAVOU ZDARMA!


Jak hodnotí produkt Vitestin sami uživatelé ?zdroj: Heureka.cz

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitestin® obsahuje

Směs bylin

  • V souladu s legislativou jsou obsažené byliny souhrnně označeny jako směs bylin. Jejich zastoupení, přesné množství a jejich zpracování je součástí našeho výrobního tajemství. Zdraví nám roste nablízko, směs obsahuje cca 10 českých bylin, od kořenů přes listy až ke květům. Dodržujeme specifické podmínky užití bylin stanovené legislativou.

Aloe vera (Barbadensis Miller)

  • ​Velmi kvalitní Aloe vera bez konzervačních látek pomáhá nést extrakt z bylin, pokrývá střevní sliznici a tím zajišťuje blahodárné působení bylin ve střevě.

Ženšen pravý (Panax ginseng)

  • Objednáváme pouze šestiletý kořen – nejvyšší věková kategorie pěstovaného ženšenu - upravený jako ženšen červený, tedy pařením a sušením,
    plátkovaný příčně na osu kořene.

Kompletní složení a příbalové informace

Účinky

Podle Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č. 1169/2011 již není možné tvrdit, že Vitestin® již po několika dnech normalizuje a obnovuje pravidelnou stolici, pomáhá při:

zánětech sliznice střeva

u Crohnovy nemoci

ulcerózní kolitidě

u chronické průjmech

zácpě

syndrom dráždivého tračníku

idiopatických onemocnění střeva, žaludku, jícnu

dalších potížích zažívacích cest

Proč doplněk stravy

Výrobce usiluje o to, aby se Vitestin® stal schváleným léčivem Crohnovy choroby a ulcerózní kolitidy, ovšem proces schválení léčiva vyžaduje roky testování a náklady v jednotkách milionů korun. Prozatím je tak Vitestin® uváděn na trh jako doplněk stravy.

​Podle zákona o potravinách č. 110/1997 Sb. je doplněk stravy definován jako potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem...

Dávkování: 

Denní dávka = 1 sklenička (390 ml)

Minimální délka trvání kúry = 6 - 15 dní

(v závislosti na charakteru a délky trvání zdravotních těžkostí)

Vitestin® je zapotřebí užívat každý den až do odeznění problémů. Poté je možné Vitestin® postupně vysazovat.

  • Dávku snižte z množství 1 x denně na 1 x za dva dny, následně pozvolna až na užívání 1 x za 14 dní a  vašeho pocitu.
  • Většinou je změna zdravotního stavu postupná den ode dne, ale může být i skoková, viz recenze zákazníků.
  • Ze zkušenosti zákazníků víme, že v některých případech (u cca 5 % lidí) může dojít první 3 - 4 dny k mírnému zhoršení stavu (velmi řídká nebo střídavá stolice). 

Doplňující informace ohledně dávkování:

Vitestin® doporučujeme užívat při co nejprázdnějším zažívacím traktu. Tedy ráno, nalačno. Vitestin® popíjejte nejlépe v klidu a pomalu, třeba 5 - 15 minut. Někdo ho pije i na „ex“, zvláště pánové, když mají po ránu žízeň.

Nejlépe se konzumuje při pokojové teplotě. Nechte bylinné látky působit v trávicím traktu ales­poň 1 hodinu, tedy nejezte, ani nepijte, teprve poté se lehce nasnídejte.

Pokud je na Vás 1 sklenice po ránu příliš mnohovypijte ½ až ¾ sklenice a zbylou ½ až ¼ si dopijte odpoledne mezi 14 - 16 hodinou. Raději obědvejte co nejdříve, abyste tuto druhou část Vitestinu® užili také na co nejprázdnější zažívací trakt. 

Po vypití Vitestinu® opět hodinu nejezte, ani nepijte, ať mohou všechny bylinné látky v klidu a bla­hodárně působit.

Při potížích horní poloviny zažívacího traktu, tedy od žaludku výše, můžete automaticky snížit dávku na polovinu. Druhou polovinu si nechte na další den nebo ji popíjejte během dne mimo jídla a pití. Vitestin® ničím nezapíjejte, ani s ním nezapíjejte jídlo, zbytečně byste snížili jeho účinek.

Důrazně doporučujeme v období užívání jíst stravu bohatou na živiny, enzymy, vitamíny a ostatní základní stavební prvky organismu. Dodržovat pitný režim (zvláště u půstu, průjmů a zácpy). Chceme přeci, aby se škodliviny a ostatní patogeny dostaly z těla pryč a ne aby se zpátky vstřebávaly do těla, tím spíše, že bychom je tam ještě přidávali (příznaky - únava, motání hlavy...).

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální doplňky stravy
Hmotnost: 0.636 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ryze česká firma NATURA IMUNECO vyrábí bylinný nápoj VitestinDoplněk stravy Vitestin, který je svým rozsahem a působením zcela výjimečný. Přírodním způsobem harmonizuje střeva (především sliznice tenkého a tlustého střeva) a sliznice celého zažívacího ústrojí a významně je podporuje v jejich normální přirozené funkci.

Komplexní zhodnocení produktu VITESTIN si můžete přečíst v samostatném článku.