Komplexní zhodnocení produktu VITESTIN - Přírodní pomoc na potíže se zažíváním

oko_vitestin_626x106px kopie

Máte dlouhodobé nebo i krátkodobé potíže se zažíváním? Trápí vás nedostatečná funkce střev či celého zažívacího traktu? Vyzkoušejte zcela přírodní bylinný nápoj VITESTIN®. O co se jedná? Co to umí? A proč byste jej měli vyzkoušet? To zjistíte z následujících řádků.

Co je VITESTIN® 

VITESTIN® je bylinný nápoj, který přispívá k harmonizaci tlustého i tenkého střeva. Obnovuje jejich přirozenou funkci a pečuje o sliznice zažívacího traktu.

Výroba produktu VITESTIN® 

Byl uveden na trh v roce 2017 a vytvořila jej laboratoř Jihočeského vědeckotechnického parku. Vyrábí jej česká firma Natura Imuneco s. r. o. a je vytvořen na základě vědeckých poznatků o funkci zažívacího traktu. Prošel dlouholetým vývojem a studiem přirozené funkce střev u testovaných osob. 

S čím vším vám VITESTIN® pomůže?

Napomáhá při zvládání Crohnovy choroby, ulcerózní kolitidy, chronických průjmů, zácpy, syndromu dráždivého tračníku, žaludku, jícnu a idiopatických onemocněních střev. Je vhodný pro vegany a neobsahuje žádný cukr, takže jej mohou užívat i diabetici.   

Hodnocení doplňku stravy VITESTIN®

A co říkají na VITESTIN® běžní zákazníci? Jaký ti s ním mají zkušenost?

Ověřený zákazník na Heuréce uvedl: „Je to skutečně povzbuzující nápoj. Po využívání 15 kusů jsme díky pozitivním změnám objednali nových 15 kusů. Vřele doporučujeme.” 

Paní Alice na portálu Heuréka zase uvedla tuto svou zkušenost: „Pomohl mě během velmi krátké doby od mých vleklých problémů s refluxem žaludku. Všem vřele doporučuji.

Hodnocení z webu Heureka.cz:

recenze_vitestin

Vyzkouším VITESTIN®

Pozitivní účinky VITESTINU®

Účinkuje rychle a efektivně na potíže zažívacího traktu. Harmonizuje funkci střev a zklidňuje sliznice, které se nacházejí v zažívací soustavě.

Již po krátké době užívání výrazně napomáhá zlepšení stavu střev a hraje roli jako doplněk stravy při potížích se zažívací soustavou.

akce13 2nahled5 (1)

Chci vyzkoušet VITESTIN® připravili jsme pro vás výhodnou 15 denní kúru

Složení přípravku VITESTIN®

Složení přípravku je tajné. Obsahuje směs 10 českých bylin, které běžně rostou kolem nás. 

Je v něm obsaženo rovněž aloe vera, které pokrývá střevní sliznici a ulevuje od obtíží. A také ženšen pravý z kvalitních zdrojů. Tento kořen ženšenu je několik let prosušený, do formy, která se nazývá ženšen červený a tím se zlepšuje jeho kvalita.

Neobsahuje žádné konzervanty, éčka ani sladidla. V přípravku je nosičem bylinného extraktu mikrobiologicky ověřená voda z přírodních zdrojů.

Jak užívat VITESTIN®

Přípravek VITESTIN® mohou užívat lidé, kteří mají potíže se zažíváním a trpí různými nemocemi zažívacího traktu. Neměly by jej užívat malé děti, pouze dospělé osoby.

První užití je 6 – 15 sklenic jako intenzivní kúra a později se dále užívá jako kúra udržovací. Užívá se jedna sklenice ráno na lačno před jídlem. Nápoj si můžete smíchat s džusem, čajem nebo také jiným nápojem. 

Nejlépe je popíjet jej a postupně polykat. Není dobré ho vypít na ex. Měl by mít pokojovou teplotu a je možné jej také lehce ohřát, ne však do té míry, aby vařil. Zničily by se tak totiž zdraví prospěšné látky.

Bylinný nápoj by měl působit minimálně hodinu a poté je dobré se nasnídat. Pokud se necítíte ráno na vypití celé sklenice, užijte druhou polovinu nápoje před obědem, rovněž na prázdný žaludek, aby mohl VITESTIN® co nejvíce účinkovat.

6_sklenic_kura_rgb_1754x1835px kopie (1)

Kúra VITESTIN®

Zažívání vás nemusí trápit

Trápíte se s dlouhodobými průjmy? Anebo máte problém opačného charakteru? Zvykli jste si na to, že svůj volný čas podřizujete svému zažívání? Vyzkoušejte VITESTIN®. Zažívání vám může šlapat zase jako hodinky.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení