Hodnocení a recenze produktů Brainmax

Značka BrainMax je jedinečnou společností na trhu s doplňky výživy. Specializuje se na produkty, které jsou vyráběny v České republice z přírodních surovin. Doplňky výživy BrainMax mají složení založené na nejmodernějších poznatcích týkajících se účinných látek, vitamínů, stopových prvků a bylinek. A jaké produkty by vám od této značky neměly uniknout?

BrainMax - Glutathione

Jako první si představíme doplněk stravy Glutathione.

Přípravek Glutathione obsahuje nejsilnější antioxidant v lidském těle L-Glutathione. Přirozeně se vyskytuje v játrech a mezi jeho pozitivní účinky patří očista a regenerace jater

Chrání a obnovuje buňky, má silný detoxikační účinek a přispívá předcházet předčasnému stárnutí. Doplněk výživy Glutathione kromě tohoto silného antioxidantu obsahuje rovněž kyselinu alfa-lipoovou, extrakt z borůvek a vitamin E, jež pozitivně působí na organismus a hraje roli při oxidativním stresu.

24950_s-acetyl-l-glutathione-brainmax-jpg-eshop

Vyzkouším Glutathione

Kdo by měl přípravek Glutathione užívat

Užívat jej mohou lidé, kteří jsou vystaveni nadměrné zátěži, a to jak psychické, tak i fyzické. Dále by jej měli užívat lidé, kteří potřebují přispět kondici svých jater, posílit imunitu a zbavit se toxinů. Skvělou volbou je i pro ty, kteří potřebují nastavit přirozenou hormonální rovnováhu.

BrainMax - Zinc complex

Jako další zajímavý doplněk stravy, který značka BrainMax nabízí, vám představíme Zinc complex.

Jedná se o bioaktivní formu zinku, selenu a mědi, což jsou minerály nezbytné pro správné fungování lidského těla. 

Udržují přirozenou rovnováhu v organismu a hrají roli jako účinné antioxidanty. Zinek napomáhá imunitě a přispívá ke zdraví kostí. Přípravek obsahuje také kurkumu, která je známá svými pozitivními účinky na trávicí systém. 

Zinc complex podporuje normální činnost jater, napomáhá upravovat hormonální hladinu a podporuje zdraví kardiovaskulárního systému.

Snímek obrazovky 2021-07-15 v 9.28.33

Vyzkouším Zinc Complex

Kdo by měl přípravek Zinc complex užívat

K užívání je tento doplněk stravy vhodný pro ty, kteří chtějí podpořit svůj imunitní systém. Zinek také pozitivně působí na kvalitu vlasů a nehtů, což dozajista ocení hlavně ženy. Užívat jej mohou dokonce i vegani, a to díky tomu, že jsou kapsle vyrobené z čistě přírodních složek.

BrainMax Vitamin D3 & K2

V neposlední řadě vám rádi představíme přípravek BrainMax Vitamin D3 & K2.

Vitaminy skupiny D jsou obzvláště potřebné v období, kdy je méně slunečního světla, jako je zima. Působí pozitivně na psychiku, kosti, posilují imunitní systém a přirozeně vyrovnávají hormonální hladinu v těle. 

Přispívají rovněž k pevnosti a hustotě svalů. Hrají roli ve zdraví kardiovaskulárního systému a při zánětlivých stavech v organismu. Přípravek obsahuje rovněž bio kurkumu.

Kdo by měl přípravek BrainMax Vitamin D3 & K2 užívat

Užívat by jej měli lidé, kteří se cítí unavení nebo potřebují podpořit stav svých kostí po úrazech či při osteoporóze.

brainmax vitamin D3 K2

Chci vyzkoušet D3 a K2

BrainMax přináší posílení organismu v kapslích

To však samozřejmě není vše, co značka BrainMax nabízí. Vyzkoušet ještě můžete přípravek Performance Magnesium, který organismu přirozeně doplňuje důležitý minerál hořčík. A doporučit můžeme ještě i BrainMax Vitamin D3, který zase doplňuje vitamín D3, jež hraje důležitou roli ve zdraví kostí, zubů a pro posílení imunity. 

Posilujte svou obranyschopnost po celý rok

Pokud jste tedy zatím nic od značky BrainMax nevyzkoušeli, nyní je k tomu ideální příležitost. Posílit svůj organismus a imunitu je vhodné kdykoliv po celý rok, a tak můžete s užíváním doplňků stravy začít prakticky okamžitě. Vždy se pouze řiďte doporučeným dávkováním na obalu daného přípravku.

Další produkty značky BrainMax jsme pro vás přehledně připravili na jedno místo.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení