MOVit - Zkušenosti, nejoblíbenější produkty, recenze

Značka MOVit se zaměřuje na produkci doplňků stravy a dalších preparátů důležitých pro vaše zdraví. V čem je výjimečná? Jaké jsou její nejpopulárnější produkty? A co na její výrobky říkají samotní uživatelé? Z následujících řádků se vše dozvíte.

 

O značce MOVit

Značka MOVit patří pod stejnojmennou společnost MOVit Energy s.r.o. Založena byla v roce 2020 lidmi, kteří tou dobou již měli bohaté zkušenosti s vývojem léčivých přípravků, ale také doplňků stravy. 

Dnes se tak dál pod záštitou značky MOVit podílejí na vývoji vlastních produktů a současně využívají ke spolupráci další externí odborníky.

 

Jak vznikají produkty pod značkou MOVit?

Celý výrobní proces je od počátku bedlivě kontrolován a jednotlivé suroviny jsou certifikované. Výroba probíhá v profesionálních laboratořích.

Takto pod rukama značky vznikají produkty, které kladou důraz především na dobrou vstřebatelnost

 

V čem jsou přípravky od MOVit unikátní?

Na trhu dnes již existuje nespočet preparátů, přičemž řada z nich skutečně obsahuje látky důležité pro vaše zdraví. Ovšem zcela stěžejní je právě to, jak je lidské tělo umí využít. A na to sází právě společnost MOVit.

Stejně tak MOVit přináší na tuzemský trh inovativní produkty, které si dosud mohli čeští spotřebitelé koupit primárně jen v zahraničí.

 

Nejoblíbenější produkty MOVit

MOVit nabízí celou řadu zajímavých produktů. K těm nejoblíbenějším patří zejména:

MOVit Lipozomální Vitamín C

MOVit Lipozomální Vitamín C 500 mg - Tento přípravek obsahuje vitamín C v lipozomální formě. Vitamín C vázaný v lipidech má vysokou biologickou dostupnost. Proto má vysokou účinnost, což se projevuje v mnoha rovinách.

Dostatečný přísun tohoto vitamínu se podílí především na normální funkci imunitního systému a ochraně buněk před oxidačním stresem. Napomáhá také ke snížení projevů únavy a vyčerpání a podporuje nervový systém. 

Má příznivý vliv také na vstřebávání železa a biosyntézy kolagenu, což zajišťuje normální funkci zubů, kloubů, svalů a kostí.

Přípravek se snadno užívá, postačí vám brát 1 až 2 kapsle denně. Užívat by tento preparát neměly děti do 6 let věku.

MOVit Vitamín K2

MOVit VITAMIN K2 120 μg - Tento přípravek obsahuje vitamín K2 v aktivní formě, která se nazývá menachinon. Tato forma považována je za tu vůbec nejúčinnější. Jedná se o přírodní vitamín K2, který je vyráběný fermentací.

Proto lze MOVit Vitamín K2 označit jako vhodný suplement při některých specifických obtížích. Platí to zejména pro podporu zdravého stavu kostí. Doplněk je doporučeno užívat zejména pacientům trpícím osteoporózou, ale také ženám v období menopauzy a seniorům.

Vitamín rovněž napomáhá udržovat normální krevní srážlivost. Dále je tento preparát doporučen osobám se zvýšenou krvácivostí a také těm, kteří se momentálně léčí antibiotiky včetně léčby bezprostředně ukončené. Naopak vitamín není určen dětem do 3 let věku.

MOVit Kolagen Klouby + Kurkumin

MOVit Kolagen Klouby + Kurkumin - Jedná se o kloubní výživu, jejíž nejdůležitější složku tvoří kolagen Peptan® P 2000 LD. Společně s kurkuminem přispívá tento doplněk stravy k normálnímu stavu kostí a kloubů.

Vstřebatelnost kurkuminu je dále podpořena piperinem. Vzhledem k tomu, že je k biosyntéze kolagenu nutný také vitamín C, najdete ve složení tohoto výrobku i ten. Jedná se tedy o komplexní složení obsahující pouze kvalitně vstřebatelné látky.

Přípravek není určen pro těhotné a kojící ženy a malé děti. Není vhodné jej užívat coby náhradu pestré stravy.

MOVit Energy Dr. Booster

MOVit Energy Dr. Booster - Tento přípravek vám dodá energii, podpoří vaše soustředění a celkovou psychickou výkonnost.

Složení představuje vyvážený mix přírodních stimulantů, rostlinných extraktů, vitamínů a vybraných stopových prvků. Najdete v něm v prvé řadě kofein a taurin. Ty jsou doplněny o extrakty ze zeleného čaje a tradičních bylin (ženšen sibiřský, klanopraška čínská, pupečník asijský, ginkgo biloba, bakopa drobnolistá, rozchodnice růžová, brusnice borůvka).

Nechybí v něm ani důležité vitamíny v podobě B1, B2, B6, B12, C, D3 a minerály, a to konkrétně zinek, hořčík a niacin. Preparát je určen dospělým uživatelům, kteří mohou užít 1 až 4 tablety denně.

MOVit Vitamín C 1000 mg + šípky

MOVit Vitamín C 1000 mg + šípky - Tento přípravek obsahuje vitamín C a extrakt z šípku. Vitamín C je zde specifický se schopností postupného uvolňování.

Tento vitamín má především příznivý vliv na normální funkci imunity. Tu podporuje také extrakt z šípku. 

Dále „céčko“ přispívá k energii a podporuje psychickou činnost. Buňky lidského těla chrání před oxidativním stresem, napomáhá normálnímu energetickému metabolismu a přispívá k normální tvorbě kolagenu.

Přípravek se užívá vždy v množství 1 tablety denně. Toto množství nepřekračujte. Doplněk stravy není určen osobám mladším 12 let.

 

Co na MOVit preparáty říkají uživatelé

Co na přípravky firmy MOVit říkají samotní uživatelé? Jak jsou s jeho produkty spokojeni? A jaké pozitivní účinky na sobě pozorují?

Vitamín C začínáme vždy brát kolem listopadu a končíme začátkem prvních teplých dnů. Doplňujeme si tak důležitý vitamín, který nám přes zimu chybí z důvodu malého výběru ovoce,” uvádí paní Lenka M.

Lipozomální vitamín C od MOVit Energy je opravdu skvělý. Podporuje moji imunitu na maximum a můžu říct, že i díky němu jsem se tento rok vyhla nachlazení,” doporučuje paní Zdena B.

Přípravek má výhodné balení a stačí jenom 1 tobolka denně,” chválí si paní Nikola P.

Potřebuji se kvůli práci a rodině udržovat v kondici, takže za mne super pomocník,” pochvaluje si pan Karel Z.

Movit energy K2 + D3 Forte 60 kapslí kupuji pravidelně. Skvělá cena i kvalita,” uvádí pan Aleš.

 

Vyzkoušejte přípravky od MOVit

Vyzkoušejte i vy přípravky od společnosti MOVit. Výše uvedené i spoustu dalších najdete na našem e-shopu. Stačí si jen vybrat. Více informací o jednotlivých produktech najdete v kategorii MOVit.

 

Autor článku: Tomáš Hýbner