Superionherbs - Přednosti, produkty, zkušenosti

Vyvážená strava a zdravý životní styl jsou základním stavebním kamenem správného fungování vašeho těla. Uspěchaný život ovšem klade na váš organismus nemalé nároky a tak není příliš překvapivé, že ne vždy jsou v tomto ohledu jeho potřeby zcela naplněny. Právě v takovou chvíli mohou být užitečné potravinové doplňky, ideálně přírodní. A právě na takové se specializuje značka Superionherbs.

cordyceps1_1

Zkušenosti uživatelů

Na internetu, v internetových hodnoceních i diskusních fórech můžete nalézt řadu hodnocení lidí, kteří produkty značky Superionherbs užívali. Hodnocení převažují veskrze pozitivní a doporučující

Za všechny uveďme např. hodnocení BetaGlukanu od ověřené uživatelky Martiny na portálu Heureka:

Produkt jsem koupila tatínkovi. Asi po pěti dnech užívání přestal brát prášky na vysoký tlak, které užíval již dlouhodobě. Mám pocit, že celkově se mu posílila imunita a cítí se lépe.

Další pozitivní hodnocení nabídl např. registrovaný uživatel serveru zboží.cz, který popsal své zkušenosti s Curcuminem od Superionherbs takto:

Vřele doporučuji jako náhradu místo prášků na snižování krevního tlaku, které mívají řadu negativních vedlejších účinků.

Původ použitých složek

Všechny používané houby a rostliny jsou pěstovány v oblastech s nedotčenou přírodou přirozeným způsobem. Díky tomu jsou aktivní látky v pěstovaných rostlinách přítomny ve vyšším množství, než je obvyklé u průměrných divoce rostoucích hub.

Produkty v nabídce Superionherbs

Spektrum produktů nabízených pod značkou Superionherbs je opravdu široké. Na všechny produkty značky Superionherbs nabízíme dopravu zdarma. Následující patří mezi ty nejoblíbenější:

BetaGlukan

BetaGlukan je přírodní polysacharid, který svým působením dokáže podporovat imunitní systém. O tomto jeho pozitivním působení na lidský organismus vědí odborníci již dlouho a patří proto mezi oblíbené doplňky stravy. Více než padesát let výzkumu a tisíce studií prokázaly, že denní konzumace BetaGlukanu optimálně stimuluje makrofágy a výsledkem je silný obranný systém.

betaglukanObjednat BetaGlukan

 maxcell_betaglukan

zdroj: heureka.cz

 

Reishi

Reishi - houba, která nese český odborný název lesklokorka lesklá, je jednou ze základních ingrediencí tradiční čínské medicíny. Ta jejích vlastností využívá již více než 4 000 let. 

Extrakty používané pro výrobu doplňků Superionherbs jsou získávány z hub pěstovaných po dobu jednoho roku na kmenech dubů v prostředí čínských hor Wuyi chráněných UNESCO. 

Extrakt z „Božské houby“, jak se jí v Číně přezdívá, je vhodný pro podporu celkového dobrého stavu organismu a jeho obranyschopnosti.

ganoderma_strong-1

Objednat doplněk Ganoderma

Ashwagandha

Zdrojem extraktu je kořen indické rostliny ashwagandha, který se vyznačuje mimořádnou bohatostí na aktivní látky, vitamíny a minerály. Ne náhodou má ashwagandha přezdívku „indický ženšen“. 

I ona dokáže napomáhat ke správnému fungování řady částí a funkcí lidského organismu, jako jsou např. játra či krevní oběh.

Hericium

I houba známá jako hericium a přezdívaná „Lví hříva“ se v Číně používá odpradávna. Potravinové doplňky s obsahem hericia mohou díky svému komplexnímu složení napomoci k celkovému lepšímu stavu organismu.

Cordyceps

Cordyceps, česky housenice čínská, je houba, která parazituje na larvách, které následně celé pohltí. Potravinové doplňky z extraktu z této houby tak mají komplexní složení s aktivními složkami rostlinného i živočišného původu. I tento extrakt dokáže podpořit dobrý fyzický a psychický stav člověka.

cordyceps1Objednat Cordyceps

 

Curcumin

Curcumin – kurkumin – je extrakt z kořenu kurkumy. Jeho komplexní složení přispívá k pozitivnímu působení a podpoře fungování orgánů i správnému průběhu biologických procesů v lidském těle.

curcumin-1

Čaga

Čaga sibiřská je rostlina, která byla již v minulosti hojně využívána původními národy Dálného východu pro její pozitivní působení na lidský organismus. Konzumace čagy sibiřské podporuje imunitu a celkově dobrý stav organismu.

caga-1

Informace o značce Superionherbs

Pod značkou Superionherbs se skrývá české zastoupení britské společnosti Pharmacopea. Hlavním předmětem zájmu této společnosti jsou právě přírodní doplňky stravy využívající především rostliny a houby pocházející z oblasti Asie, především pak z Číny a Tibetu. V nabídce ale naleznete i extrakty z rostlin pocházejících třeba z Jižní Ameriky.

Výroba doplňků stravy značky Superionherbs

Produkty, které značka nabízí, jsou vyráběny postupy, které kombinují tradiční čínskou medicínu a moderní metody pro maximální čistotu a efektivitu a zároveň zachování všech aktivních složek dané rostliny.

Přípravky Superionherbs mohou podpořit celkové zdraví

Hledáte-li opravdu přírodní doplňky stravy, značka Superionherbs může být tou správnou volbou. Nezapomínejte ale, že potravinové doplňky nikdy nejsou náhradou vyvážené stravy a celkově zdravého životního stylu

Zároveň nic neléčí. Pouze přirozeně doplňují do těla chybějící látky a složky, které následně pozitivně působí na lidské zdraví.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení